| SlowLikeSnow a întrebat:

cata paine neagra e potrivit sa manac pe zi ca sa nu ma ingras de la ea? si nu-mi spuneti x grame spuneti cate felii de paine ( x felii)plzz. Ms mult:*

4 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

In diete este ercomandat 2 feli de paine pe zi... cel putin asa am auzit eu acum nu stiu cate e de adevarat... oricum painea neagra nu ingrasa asa mult ca painea alba asa ca poti manca fara grija

| Face2face a răspuns:

Este recomandat sa mananci 2 felii de panie neagra pe zi numai dimineata la micul dejun... stiu asta deoarece prietena mea a fost la un medic nutritionist si asta i-a fost recomandat. Pup

| Dede_1899 a răspuns:

100 de bucati la ora fato laughing si ai sa vezi ca nu te ingrasi decat 200 de kg la zi laughing

| Jadis a răspuns:

Pai vrea doua la fiecare masa big grin E de ajuns (sau chiar una, depinde cat e felia de mare pentru ca este paine si mai mare si mai mica)