| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata mi se intampla sa nu primesc suficient aer, simt nevoia sa oftez intr-una.incerc sa inspir adanc, simt ca nu imi ajunge oxigen suficient in plamani. ce imi poate cauza aceasta stare? ce poate fi si cum pot sa evit aceasta senzatie? Tin sa precizez ca am 23 de ani, nu fumez, nu beau cafea si nua m avut cazuri de astm in familie. funda si scuze de categorie

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Ar fi bine sa faci o radiografie la plamani si un EKG, poate nu e nimic grav si ti se intampla asta din cauza stresului