| AdelaAde7 a întrebat:

:* Caut ulei de argan dar la un pret mai mic am intrat pe arganic.ro si sunt preturi exagerate, eu inteleg ca face "minuni" dar e cam scump si intr-o cantitate ft mica iar cel la 1L 100 de lei e exagerat de scump straight face unde sa gesc ulei de argan mai ieftin si daca nu este intr-o cantitate foarte mare? Multumesc anticipat! Funa

Răspuns Câştigător
| SuperMary12345 a răspuns:

Buna! Eu mi-am luat ulei de argan foarte ieftin, 10 lei sticluta, de la coafor.Este super tare! Du-te si tu la cafor si cere ulei de argan. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| dora86 a răspuns:

Buna! Daca vrei, gasesti si ulei de argan mai ieftin, ambalat la noi intara, insa calitatea nu e asigurata, se mai practica si "indoirea" cu alte tipuri de ulei, mai ieftine. Uleiul de argan este asa de scump pentru ca arganul creste intr-o singura zona din Maroc, deci este f rar. Iar preturile celor de la arganic.ro sincer nu mi se par exagerate in comparatie cu ce se mai gaseste pe piata. Eu am folosit ulei de la ei si nu se compara cu ce gasesti in plafare. Sper ca ti-am fost de folos cumva happy

| AdelaAde7 explică (pentru dora86):

Ok, multumesc cred ca pana la urma o sa imi cumpar de pe arganic. ro... nu am alta solutie