| Anonimoak a întrebat:

Ce acte imi trebuiesc pentru buletin ca sa mi pot schimba numele in numele prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Doar dupa casatorie ti-l poti schimba.Logodna.nici nu prea se mai practica pentru ca oamenii nu respecta regulile bisericesti in timpul logodnei.
App, din curiozitate...cati ani ai?

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Trebuie sa fii casatorita cu el sa-ti poti schimba numele in numele lui.straight face

| Anonimoak explică (pentru UbexFlo):

Pai noi vrem sa ne logodim.si dupa ce ne logodim mil schimb?

| Anonimoak explică (pentru UbexFlo):

Destui

| UbexFlo a răspuns (pentru Anonimoak):

Ma rog...Te intrebam pentru ca sunt multi copii aici care vorbesc de logodne, de aia.happy

| UbexFlo a răspuns (pentru Anonimoak):

Doar dupa casatorie ti-l poti schimba.Logodna.nici nu prea se mai practica pentru ca oamenii nu respecta regulile bisericesti in timpul logodnei.
App, din curiozitate...cati ani ai?