| Diavolulestefemeie a întrebat:

Buna,
Ce asi putea sa fac ca sa nu ma mai doara burta si spatele de la stop?
Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| RaluuRaluu a răspuns:

Pai. Cand te apuca durerile de burta straight face, fa o baie, stai in cada, cu apa calduta sh maseaza`ti burta. Mie`mi trece de fiecare data! Sau un algocalmin! Incearca sh ceiu` de tei, sau musetel. Sunt ft bune!

Bafta!

5 răspunsuri:
| RougeEttiquete a răspuns:

Buna.Prin stop vrei sa zici menstruatie? Daca asta vrei sa zici atunci ia niste aspirine, nurofen sua calmanate.Spune-i mamei tale sa te ajute. Daca nu merge atunci nu ai ce sa-i faci, trebuie sa astepti. Sper ca te-am ajutat.Paakiss

| Catherine a răspuns:

Nu te indopa cu medicamente daca durerea este suportabila...luand medicamente iti faci mai mult rau happy...incearca varianta cu baia caldutsa merge happy

| Priiincesss95 a răspuns:

Ia Nurofel.Multa sanatate.

| Priiincesss95 a răspuns:

Ia Nurofen.Multa sanatate.

| Flooryy a răspuns:

Ai putea sa iei Nurofen. Chiar ajuta.