| Ralukutsa a întrebat:

ce credeti despre o fata care joaca fotbal? Mie imi place sa joc si ma pricep foarte bine. Dar alte fete spun ca nu e frumos.

Răspuns Câştigător
| Smileee_3231 a răspuns:

Salut! Mie mi se pare ca e bine sa iti placa sa practici sporturi, indiferent care ar fi ele. Poate ca celelalte fete sun invidioase pe tine pentru ca te pricepi. Mai intri si tu in vorba cu unu`altusmug.Si ele nubig grin
Oricum e frumoswinking.

7 răspunsuri:
| alissa6 a răspuns:

E foarte bine ca iti place, nu e nimic rau si daca zic ceva fetele zile ca chiar iti place si fotbalul nu e pentru baieti pot si fetele sa fie bune.

| buburuza_4437 a răspuns:

Cred ca face ceea ce ii placehee heesi eu jucam fotbal cand eram mai mik ca imi placea si nu mi a pasat de ce au spun alte persoane.

| Heath a răspuns:

Daca spun ca nu e frumos, sunt proaste, foarte proaste. Fa ce-ti place. Dar daca poti sa faci ATW, ma arunc de pe bloc de ciuda!

| midiots a răspuns:

Io as zice ca e mai baietoasalaughing dar in sensu bun al cuvantului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc si imi place.Toate fetele joaca volei in grup si eu joc fotbal cu baietii.Dar nu ma deranjeaza.Pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Si mie imi place fotbalul, joc la fiecare ora de sporthee hee. E pentru toti, asa ca nu iti face probleme de parerea celorlalti si joaca ce iti face placerewinking

| GODOFTHEHELLFIRE a răspuns:

E foarte frumos, faci sport, ce ar fi rau in asta?
Probabil ca celelalte fete spun asa pentru ca ele o ard aiurea cu farduri de 10 kg la ele si probabil asta e singurul sport care il practica. Daca iti place ceva, pur si simplu fa lucrul respectiv.Nu asculta pe nimeni.