| Dianadaianad a întrebat:

Buna ce este cu mine? De un timp tot vreau sa ma sinucid o data cand am mers la casa la matusa m-am aruncat de la etaj.si mi-am rupt piciorul si am mers la spital a doua oara m-am aruncat de la etajul 1 stau la bloc nu am patit nimic atunci. a treia oara am luat cutitul si mi-am taiat vena de la mana stanga a durut enorm si acum de o luna incerc sa nu mai fac din astea si m-am cam linistit si iar am inceput sa fac orice numai sa fac sa ma doara am luat cutitul...si la timp m-a vazut mama. mama este disperata de suparare nu mai stie ce sa faca m-a dus la psiholog la tot ce este necesar dar nu mi-a folosit deloc... Ce este cu mine?

2 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Vreau sa iti ascult povestea.
id meu:andrei93_2008
Daca vrei sa vorbim.

| romulusb a răspuns:

Probabil ca ai acumulat foarte multa tensiune. Daca iti doresti o schimbare, iti recomand cu caldura consiliere psihologica/psihoterapie.