| Angel_4453 a întrebat:

Buna ce faceti? eu bene...sunt foarte fericita ca nu mai este multe si vine Craciunul no? stiu ca pare stupid dar nu e asa tongue eu ador Craciunul voi nu? Anul aceste o sa asteptati sa vi se aduca cadouri sau daruiti voi? Eu personal.ambele kiss kiss kiss kiss
Abia astept primi fulgii de nea... ce frumos va fi...:d vacanta, family, prieteni, cadouri si totul minunat happy sunt innebunita dupa colinde si traditii voi cum sarbatoriti craciunul?
Eu cu familia normal, in ajun facem prajituri si il asteptam pe moshul daarnic, :p abia astept...big grin big grin big grin big grin plz fara raspunsuri in bataie de joc...big grin

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Si eu ieri am simtit ca era craciun happy :X ahh uite ca nu's nebuna.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Abia astept sa o sterg la munte. Poate anul asta invat sa schiezsmug
Abia astept sa ma bulgaresc cu Stef.Nu e cam si cum in fiecare an m-ar lasa sa castig si eu m-as face ca nu vad astalaughing
Uneori am impresia ca am ramas la varsta in care ne jucam "Ratele si Vanatorii"laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mda...ai scris in 3 limbi, dintre care o limba romana foarte scalcita! Daca te afli in Italia, nu cred ca va ninge! In Romania va ninge prea mult, poate! Iar cadouri...deh,dupa posibilitati!

| Andreea_2177 a răspuns:

Eh :X si eu debea astept Craciunul. O sa fie foartee frumoss... cadouri, prajituri eh;)) Oricum, anul asta o sa le fac un cadou special alor mei. am vazut pe http://www.cutiuta-muzicala.ro un glob muzical pentru parinti. foarteee dragut! De abia astept :P

| nadyank a răspuns:

Am auzit ca o sa fie o iarna foarte grea, foarte rece cu temperaturi de -30 de grade. Cred ca ar trebui investit in haine cat mai calduroase si cizme prntru zapada. hihihi!

| NoName123 a răspuns:

Si eu astept craciunul dar este prea devreme pentru craciun...totuso si eu imi petrec craciunul cu familia, la fel ca tine, punem muzica/colinde, dansam, ashteptam pe moshul...imi place stilul tau.