| calinsimo a întrebat:

ce i-as putea lua unui amic ca amintire? Pleaca in alta tara si nu as vrea sa ma uite. Vreau ceva de care sa isi aduca aminte de mine dar nu imi pot da seama ce. Ajutati-ma big grin

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
POZE,cu tine, bineinteles.Cred ca e bine ca peste ani sa se uite la poze cu tine si sa isi aduca aminte de tine, de vremurile petrecute impreuna si poate te va mai contacta. Ochii care nu se vad, se uita, asa ca mai bine sa aiba de pe ce sa te revada! Succes! happy