| NicolethaNico a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi un caine si dupa aia moare si am plans foarte tare in vis?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Visele nu sunt altceva decât reflexia gândurilor noastre.
Deci...probabil te-ai gândit tu la faptul că nu ai vrea să pierzi acel cățel sau...probabil pe cineva drag. happy
O zi bună!

| NicolethaNico explică (pentru Alyra):

O zi buna si pentru tine:*

5 răspunsuri:
| AiEnmaa a răspuns:

Nu trebuie să crezi în vise.Şi eu am avut o mulţime de vise ciudate şi am visat că mi-a murit bunica.Dar şi acum mă îngrijeşte şi mă iubeşte. Părerea mea este că nu trebuie să crezi.Succes!happy

| moko a răspuns:

Caine de obicei inseamna prieten fals, poate o sa moara cineva pe care tu l-ai considerat prieten, dar ti-e dusman, dar nu ar trebui sa crezi in vise...