| andulovecrazy a întrebat:

Ce jocuri sau teste stiti si voi pentru a le juca cu prietenii mei pe afara? dau fundita kiss celor mai bune

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Sorton
Pititea
Adevar sau Provocare
Ochi albastri(ala cu fete, filme, flori, baieti...)
Voley
Carti
Alba neagra(2 pahare si sub unul din ele este ceva. Castiga cel care-si da seama)
Bambilici laughing)
Obligatea
Baba oarba
batting eyelashesCe zici? Iti plac?batting eyelashes

| SyMy24 a răspuns:

Pai...Adevar sau provocaretongue> cred ca stii cum se joacatongue
persoana respectiva> trebuie sa formati un cerc si sa spuneti unul altuia un nume dintre cei cu care jucati{nu neaparat acelasi} iar unul din voi spune :
Maria du`te la persoana respectiva si trage`o de picior.
Si trebuie sa mergi la persoana care ti-a fost spusa la ureche. Si tot asa pentru fiecare jucatorhappy
ce ti-ai lua in tabara?> aici cei care nu stiu jocul vor trebui sa isi dea seama cum se joaca.
Deci, jocul se joaca asa:
Sa zicem ca pe mine ma cheama Ana.
Eu trebuie sa raspund la intrebarea : ce ti-ai lua in vacanta cu cuvinte care sa inceapa cu litera numelui meuhappy
Asa si pentru fiecare persoanahappy

Mai stiu si altele dar mi`e greu sa le scriutongue... daca totusi mai vrei si alte jocuri poti sa`mi spui:")

Sper ca`ti plac jocurile de mai sus!happy

| andulovecrazy explică:

Tweety,
cum se joaca bambilici si sorton si obligatea?