| Maryuka a întrebat:

Buna,ce melodie mi s-ar potrivi, i s-ar potrivi vociii mele:
http://www.youtube.com/watch?v=owWi4gzP0lI
Fundaa. [ e o chestie facuta aiurea]

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tu nu canti acum, tu fredonezi.Ai potential, dar canta si tu cu toata gura, din tot pieptul(nu stiu cum se zice) sau ia niste lectii de canto daca iti place asa mult sa canti.E doar un sfat, nu te supara pe mine.Cat despre vocea ta, incearca sa canti melodii de la Celine Dion.

| Maryuka explică (pentru Bondarel99):

Scuze ca nu ti-am dat funda tie dar am cerut melodii care mi s-ar potrivi, da, pe langa si niste sfaturi doar ca tu nu mi-ai dat exact ce-mi trebuia, mai explicita a fost Sharlyzz.Dar iti multumesc pentru sfat.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Maryuka):

Am vrut doar sa te ajut, draga! E mare pacat cand D-zeu iti da voce si nu vrei sa o lucrezi mai bine.Si eu mi-as dori sa pot sa cant!happy