| Maryuka a întrebat:

Buna,am facut un video pentru a ma lamuri daca am sau nu voce,credeti ca mai merita sa cant,sa incerc sa progresez, sau sunt un esec total, daca mai pot sa mai fac cv cu vocea mea va rog sa-mi dati niste melodii destinate vocii mele. Video-ul: http://www.youtube.com/watch?v=owWi4gzP0lI
Funda.[Vreau pareri sincere]

Răspuns Câştigător
| MrsDraguttza a răspuns:

Cati ani ai draguttzo?
Continua
Daca ti-o lucrezi o sa fie ff bine
Du-te la canto s

| Maryuka explică (pentru MrsDraguttza):

Am 11 ani. Nu am cum la canto deoarece:
1. nu sunt intr-un oras cu prea multe posibilitati [as putea doar sa invat sa cant la chitara]
2. costa..nu sunt intr'o stare chiar buna din punct de vedere financiar.
App. mersi.

| MrsDraguttza a răspuns (pentru Maryuka):

Nu cnteaza daca nu mergi la canto
Fa exercitii singura acasa

5 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

;) Canti mai bine ca mine.
Mai sincer de atat nu pot fii.

http://asculta.x-o.ro

| Mariaaa234 a răspuns:

E foarte tare.continua si vei ajunge departe, dar vocea ta trebuie lucrata.

| Maryuka explică:

Multumesc pentru ajutor dar din pacate pot da doar o funda.