| anonim_4396 a întrebat:

happy Ce parere aveti despre colega mea care are 12 ani si este cu un alt baiat in fiecare zi? Ea e mai dezvoltata, are tate, are cur. Scuzati expresia. laughing Toti baietii o apuca de fund si de sani. laughing Ea sta in poala oricarui baiat din clasa si nu mi se pare corect la varsta asta. big grin Nici nu cred ca mai e virgina. Eu am 13 ani si nu stau sa ma plimb prin mall-uri cu toti baietii.winking Inca mai imi plac desenele animate chiar daca am 13 ani si nu vreau sa ma laud ca eu sunt fata cuminte.winking N-am avut prieten niciodata si nu m-am sarutat niciodata.
Dar asta nu stiu ce mai are cu mine. Chiar nu stiu ce i-am facut. Are chef sa se certe cu mine ca vrea ea. Pot sa o trag de par oricand vreau daca mai face arfe cu mine.winking
Pareri?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depravata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lipsa de educatie si interes din partea parintilor

Răspuns utilizator avertizat
| kiduţa18 a răspuns:

Eu zic mai bine s-o ignori. După cum ai descris-o tu e mai curvuliță fata. Dar e ok, dacă nu te bagi n-are cu ce să te afecteze. E viața ei, las-o să și-o trăiască cum vrea ea. Îți dau un sfat: ai grijă în ce anturaj te bagi, să nu devi și tu așa.

| SirGeo a răspuns:

E curva taie gatu>>>>

| CatalinaKaty a răspuns:

Parerea mea e ca fata asta e o curva depravata si ca ii place tare mult viata laughing, stai linistita in legatura cu sarutul si prietenul, nu esti singura :*. Ai timp pentru chestii din`astea, las-o pe ea in pace, ingnor-o daca te deranjeaza, ea e o fata terminata de viata, nu merita. :*

| Rebecaaaa a răspuns:

Nu este nici o problema daca nu ai un prieten. Nu cred ca ar trebui sa bagi in seama asemenea persoane. Daca se da la oricine e problema ei. O mare parte din fetele de 12-13 ani se comporta ca mici curvulite crezand ca "este tare" daca se comporta asa. Mai bine o ignori. App. Nu merita sa bagi in seama nimi primul comentariu. SI fetita care la scris se pare ca incearca sa se dea putin mare prin modul in care vorbeste...:*

| Maddutzakiss a răspuns:

Buna sa stii ca la 13 ani nici eu nu eram prea dezvoltata si aveam o colega asa cum spui tu de colega ta atunci imi era ciuda ca ea are si eu nu ca baieti o vor pe si pe mine nu dar acum cand aveam amandoua 19 ani iti spun sincer ca ea a ajuns o mare curva scuzami expresia are doar 8 clase a fost si maritata iar acum umbla in Italia la produs iar eu am terminat sc am un iubit de aproape 3 ani nu am umblat cu mide baieti am o viata fericita ideea e ca nu trebuie sa te oftici daca este asa pentru ca poate peste cativa ani ea o sa fie cea care se oftica acum sunteti mici u faci foarte bine ca iti vezi de treaba ta si nuesti ca ea stai linistita o sa te dezvolti si tu funda?

| GummitsaxXx a răspuns:

Pareri despre? laughing)) Ca mi-ai facut portretul ei moralwinking Din cate inteleg tu vrei sa o definesti ca o "curva" nu? Ei bine fetito. Stai in banca ta..Asta e doar invidiaa ca ei ii da mai multi baieti atentie decat tie. happy Sau ca tu nu ai avut prieten si ea da. Si faza cu virginitatea nu esti in masura sa comentezi din moment ce nu ai stat cu cu botu la **** ei sa vezi daca mai e sau nu virgina. happy Si lasa tu arfele cu bataile si chestiile gen. Ca daca tot zici ca se intelege bine cu baietii vezi sa nu iti iei tu bataie.winking Ziceam si eu. happy mai usor cu gurita ca nu e binewinking Un sfat prietenesc happy

| Eff3cT a răspuns:

Ai de...

1) gelozie
2) mai iesi din casa(fara suparare)
3) probabil nu esti chiar asa "miss"
4) vorba aia fara sani fara fund...(vorbim cat de cat civilizat ce naiba)
5) cand nu te cunoaste nimeni pe net... poti spune ca esti zmeu
6) te pup (intr-un mall, daca vrei, ....numai sa fii frumusica sub frumusica nu-i bine)
7)glumesc
apropo... toate sunt fete "umblatoare" dupa... bani poate smug wtf