| geooolina123 a întrebat:

Ce parere aveti de masca de par de la kallos cu placenta? Am citit multe pareri care spuneau ca in urma tratamentului a inceput sa le cada parul.am folosit-o o singura daat si parul e mai stralucitor dar mi-e teama sa nu raman fara par.

Răspuns Câştigător
| Ramonna18 a răspuns:

Am folosit-o si eu acum aprox. 2 ani tocmai pentru ca imi cadea parul dar am incetat sa o mai folosesc atunci cand am realizat ca nu are niciun efect...rau nu cred ca iti facewinking asa ca daca tu esti multumita de cum reactioneaza parul tau, foloseste cu incredere produsul si nu te lua dupa altii!

1 răspuns:
| fustiteTUTU a răspuns:

Ai aici masti f usoare si sanatoase http://spa-acasa.blogspot.com/2011/09/spa-la-tine-acasa.html