| danielabluegirl a întrebat:

Ce parere aveti despre donatul parului pentru bolnavii de cancer? Ati face asta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, de fapt am si facut asta, cand mi-am taiat parul foarte lung acum cativa ani!

| vocea a răspuns:

Este un gest umanitar foarte apreciat, dar unii suntem atat de superficiali si nu ne bucuram de vita si o irosim aiurea.

| FaraNumePls a răspuns:

Buna, da este o idee foarte buna, eu aș face dar nu acum că am părul atât de frumos( nu ca ma laud) zi nu vreau să îl dau si tocmai mi-am făcut freza si mi-e greu să renunț la el, dar tu poți dona cât vrei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as vrea sa ma tund scurt desigur ca as dona pentru bolnavii de cancer insa mie imi place parul lung si vreau sa il mai las sa creasca.

| NAT0 a răspuns:

Eu unul nu aș face asta. Dacă tu ai face asta ai verde. laughing

| Miss25JK a răspuns:

As face, dar esti sigura ca parul tau ajunge la acei bolnavi de cancer? Da intr-adevar Dumnezeu te vede ca vrei sa ajuti ca faci o fapta buna, insa lumea este foarte corupta, si iti ia parul, ii face cateva tratamente apoi il gasesti in saloane la vanzare pe post de extensii cu preturi uriase, iar ei se imbogatesc de pe urma donatorilor...

| Helperul a răspuns:

Daca vrei sa ii ajuti fa-o ca tot iti creste la loc apoi asa ca ai unda verde de la mine.

| marian9930 a răspuns:

Daca lucrul asta te face fericita de ce nu ai dona, dar gandeste-te si cum va fi fara par.