| Papadopolina a întrebat:

Buna!

vreau sa-mi pun pierce in buza cu ajutorul unui prieten dar nu as vrea sa afle mama deci:

1.cum pot sa fac sa nu afle?
2.gaura se vede asa de tare?
3.in cat timp sar astupa gaura?

Răspuns Câştigător
| Mangoo a răspuns:

Salut!

1.mai bine i-ai spune dar daca nu vrei...

2.gaura se poate ascunde daca vrei...

3.depinde cat timp porti sau ai purtat piergeu'

mai bine ar fi sa vorbesti cu ea asa iti va fi mai usor si tie nu va trebui sa te tot ascunzi de ea...

pa...

2 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

1. Nu prea poti, pentru ca zona s-ar putea sa se umfle si sa ai dificultati cand vorbesti sau mananci.

2. Da, gaurile se vad si nu prea le poti masca in vreun fel.

3. In cateva luni, daca s-a vindecat complet dupa ce ai facut-o.

| Delia_7923 a răspuns:

Buna,
Orice ai face gaura se vede.big grin
Eu am avut pierce si l-am tinut numai o saptamana ca m-am plictisit de el repede, gaura ramane si se vede ca o cicatrice dupa aceea.