| BibiBya a întrebat:

Heii.Am 15 ani, si vreau sa imi dau pierce in buza, salonul la care vreau sa merg este curat, a mai fost un prieten acolo si mi-a spus ca totul e foarte ok.Alta e problema mea, nu vreau ca mama sa vada, daca aveti metode de a ascunde gaura, va rog sa imi spuneti. [Dau fundita]

Răspuns Câştigător
| TeodoraCristina a răspuns:

Păi.uşor.Fond de ten.dar să pui cu grijă.o să usture la început.Dar o sa fie bine! Garantez!

1 răspuns:
| pinkflower a răspuns:

Nu prea ai cum ca daca il vede maicata il vad si restul si daca nu il vede maicata nu il vede nimeni si atunci nu are rost sa til mai puni.

Doar daca til puni minuscul si mai inauntrul gurii.