| SunshineLove a întrebat:

Ce parere aveti despre viata la tara? yawn Funda si voturi la all :*

Răspuns Câştigător
| Diana0987 a răspuns:

Nici nu se compara cu cea de la oras! Aici ai mereu liniste, aerul nu e poluat ca in unele orase, Aici ai spatiu poti sa faci ce vrei tu mai ales daca stai la casa.Asa la oras ce faci iesi la plimbare toata ziua.Si oricum copiii de la tara sunt deseori mai maturi si mai disciplinati decat cei de la oras[nu vreau sa jignesc pe nimeni, nu ma refer la toti].IN concluzie viata la tara e un adevarat vis.

4 răspunsuri:
| Xcel98 a răspuns:

Nu imi place! Mai bine la oras big grin
Funda?

| SunshineLove explică:

Bine dar trebuie sa zici cum este...amuzanta,frumoasa,plictisitoare...

| Diana0987 a răspuns:

Multumesc pentru funda:*