| OwlEyes a întrebat:

Ce parere aveti ca incepe scoala? voturi pentru toti.

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer, detest ideea că începe școala, îmi place prea mult să fiu liberă să-mi fac ce program vreau, să ies când vreau, să merg unde vreau și să mă trezesc când vreau. Oricum nu vreau să încep din nou cu trezitul dimineața, învățat și teme. Mulți le fac superficial dar eu când am ceva de făcut ori o fac cum trebuie ori nu o mai fac și cât timp am media mare pot să fac ce vreau, asta fiind un avantaj, pot să și chiulesc sau să nu merg deloc la școală dacă nu vreau și nu-mi zice nimeni nimic cât timp îmi fac treaba.
Oricum într-un fel sunt nerăbdătoare să înceapă și să treacă primul semestru ca să-mi iua tobe și într-un fel vreau să rămână vara, să stau nopțile pe afară să lenevesc și să fac ce vreau.

| Xlove64 a răspuns:

Intr`un fel imi pare bine. pentru ca m`am cam plicti in vacanta laughing si pentru ca-mi revad colegii cu care si tot felul de chestii
Dar imi pare si rau.pentru ca n`am chef de ore laughing si mai ales ca trec a 8a.si o sa fie examenuu :o -_-'

| diamar a răspuns:

Dupa o vacanta bine meritata mi-e oarecum dor de colegi...insa as mai fii vrut inca un pic de vacanta, dar nici gandul ca incepe sc nu ma sperie... Fundita?

| NuMăCunoștiȘiNuMăVeiCunoaște a răspuns:

Sinceră să fiu mă bucur, mă plictisisem acasă laughing.