| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti, se merita sa fac facultatea la fara frecventa? sunt aceleasi taxe? vedem mii de absolventi care se bat pe cateva locuri de munca, se mai merita sa faci o facultate in zilele noastre?

1 răspuns:
| Contrast a răspuns:

Normal ca se merita sa faci o facultate, o faci in primul rand pentru tine si pentru dezvoltarea ta personala, iar ca o faci la cu frecventa sau fara e alegerea ta. Dar ce pot sa-ti spun ca iti va fi mult mai usor sa asimilezi informatiile live, la zi decat la FF.
Cat despre taxe teoretic sunt cam tot aceleasi doar ca faci cu un an mai mult, asa ca practic tot mai mult dai.