| paul_6476 a întrebat:

Ce pastile sunt bune ca sa iau pentru cresterea masei musculare? Dar sa fie bune.

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Ce varsta ai? Daca ai sub 18 ani iti recomand sa nu iei nici o pastila deoarece este foarte daunatoare corpului. Corpul tau este in crestere si iti dereglezi sistemul natural de crestere al organismului si poti ajunge chiar la stoparea cresterii. Informeaza-te inainte sa bagi toate prostiile in tine. Daca tot vrei sa iei pastile pe perioada in care faci exercitii iti recomand complexul Eurovita multiminerale sau de la A la Zinc. Acestea, pe langa o alimentatie bogata sunt singurele de care ai nevoie. Succes

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Pastile? Nu vrei mai bine proteine?