| JessieXD a întrebat:

Ce sa-i cumpar la prietenul meu de ziua lui?

(Glob-inimioara cu poza noastra i-am dat.

Perinita in forma de inima.

Seturi cu parfum i-am dat.

Chiar si ursulet

Si un puzzle cu poza noastra.)

Face 17ani(Suntem de 1an si 3luni impreuna daca conteaza asta.) Scuzati Categoria.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O carte pe care si-o doreste mult, de exemplu. Ii poti scrie si o dedicatie si e un acdou foarte frumos, pe care il va pastra toata viata atat in casa cat si in suflet (dupa ce o citeste)

| Aasdfghj a răspuns:

Poti sa-i cumperi un lant cu un pandantiv inimioara care se rupe in douabig grin O jumatate va fi la el si cealalta la tine. Sau poti face o carticita cu citate luate de pe net sau facute de tine sau sa cosi "te iubesc" pe o coala de hartie mai groasa si sa o pui in rama. Sau sa iei o cutie in care sa pui biletele cu motive pentru care il iubesti. Poti sa scoti la imprimanta poze cu voi doi si sa faci tu un album big grin Incearca sa faci tu lucrurile nu sa le cumperi. E mult mai dragut sa primesti un cadou facut de cineva drag.

| Holiday a răspuns:

Un bilet la finala UCL. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulet si perna cu inimi stiam ca se da la fete, acum mai nou si la baieti?
iai un lant cu litera numelui tau, ce sa zic. daca tu nu stii ca esti de un an cu el de unde cineva de aici ar stii ce sa ii cumperi

| Sxx a răspuns:

Ar fi mai interesant sa-l impresionezi cu un fel de "joculet". am mai auzit asta pe undeva dar nu mai stiu unde exact laughing. Sa-i pui mai multe biletele ascunse in diferite locuri pe care sa-i scrii cate ceva frumos si la sfarsitul fiecarui bilet un indiciu sa stie unde se afla urmatorul si etc.
Cadoul de final gaseste-l tu. Ceva ce va reprezinta relatiawinking
Sper ca te-am ajutat. Pa'pa!

| Immortal69 a răspuns:

Poti sa-i iei ceva util ce isi doreste el, poate s-a scapat sa zica asta big grin, o minge de fotbal daca ii place sportul sau un tricou personalizat cu voi, succes big grin

| point0707 a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci un panou mai mic cu multe poze cu voi 2 ..sau poți pune acele poze într-un albumwinking Funda?