| anonim_4396 a întrebat:

Buna!Ce stiti despre Anonymous?Am auzit ca sunt mai multi hackeri necunoscuti.Poarta masti.As vrea sa aflu mai multe informatii!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Draganica_1998 a răspuns:

Iti spun eu.Anonymus e o grupare foarte bine organizata de hakeri care se opun prgramului acta ameninintand guvernul si statul.Ei au inceput deja sa viruseze programu statului si nu se vor opri aici.App anonymus e din statele unite da e si in Romania, sper ca te-am ajutat(pe mine ma sperie tipi astia)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzam categoria, dar asta nu inseamna ca intrebarea va ramine la categoria asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica? Ce inseamna asta? De ce nu va ramane? La ce te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoriile:Informatii utilitare sau Tehnologie, iti spun ceva? Intrebarea ta nu este legata de Dragoste si sex.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A pus-o aici crezand ca o sa apare raspunsuri mai repede.