| Maria_1943 a întrebat:

ce surprize mai speciale ati facut de ziua cuiva sau ce suprize vi s-au facut de ziua voastra? Daca nu ati facut si nu vi s-au facut suprize si aveti idei, spuneti-mi-le si mie, va rog happy:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu i-am cumparat o lama de barbierit la un amic gilette fusion power si a fost destul de incantat de ea.

| bogdan_7896 a răspuns:

Am un var care e jandarm, si l-am pus sa mearga acasa la prietenu meu cel mai bun sa ii zica ca il aresteaza de ziua lui- a fost cea mai tare faza