| TcdTcdTcd a întrebat:

Buna!
Ce tableta imi recomandati? Samsung Galaxy Tab 2 sau Ipad 3? De ce?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

IPad 3. O prietena buna are iPad 2 si are multe aplicatii care nu sunt pe android (Ce foloseste Samsung Galaxy Tab). De exemplu:Scribblenauts, 9gag (aplicatia oficiala), weheartit, etc.

| Classmates a răspuns:

Iti recomand Samsung pentru ca:
1. La IPad-uri se strica touch-ul foarte repede.
2. Cand descarci o aplicatie despre care iti spune ca gratis, de fapt o sa-ti vina factura la ea lunar( mi s-a intamplat)
3.Se zgarie foarte repede.
4. Are o baterie care tine foarte putin.
Si IPad-ul este bun dar eu iti recomand Samsung Galaxy Tab 2. Cei de la Samsung chiar imbunatatesc noile modele, iar cei de la Apple adauga wirelles mai bun cu 2 lini si cateva aplicatii in plus.

| robby212 a răspuns (pentru Classmates):

Sunt intr-un dezacord total cu raspunsul dat de tine! Am fost utilizator Android, am avut Smasung Galaxy S 2, si Samsung Galaxy Tab, pe mine unul mau dezamagit complet, imi pare rau pentru fiecare secunda petrecuta in fata lor, acum folosesc un IPad 3 si un iPhone 5 si sunt mai multumit decat credeam ca voi fi inainte sa le cumpar, se vede diferenta intre android si iOS, eu la oricine am sa recomand iOS...Nu va luati fratilor android ca dati banii degeaba...