| alexaaa a întrebat:

ce tratamente naturiste pot folosi pentru parul grashappyeste ff enervant pentru ca trebuie sa imi spal parul in fiecare seara, si am auzit ca nu face bine parului.deci...cemi recomandatiwinking? mrs:*fundita

1 răspuns:
| Sorinna a răspuns:

Spalatul parului in fiecare seara nu este recomandat, deoarece face parul sa se ingrase si mai tare. Incearca sa te speli cu sampon de bebelus, de obicei sunt facute pentru a mentine parul copiilor moale, si functioneaza si la adulti.