| alexa19 a întrebat:

Buna:*, ce trebuie sa faci pentru a te calugari? Unde trebuie mers? mai am un an si dupa terminarea liceului as vrea sa ma calugaresc.Viata asta mi-a dat multe motive sa o urascsad, totul imi merge prost, iar in ultima vreme m-am schimbat mult. Cel mai bine ar fi sa iau aceasta cale pentru ca e cel mai bine pentru mine.Si ar mai fi o problema:-s, parintii nici nu vor sa auda de asa cevasadcum ii pot face sa inteleaga ca asta imi doresc?straight face, chiar am nevoie de un sfatstraight face

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Si ce crezi ca daca te calugaresti o sa fie mai bine.trecutul face parte din viata ta, nu poti fugi de el mai bine il infrunti si tii capu sus.