| Eduard619 a întrebat:

Ce v-ar placea sa primiti de Craciun/Revelion care sunt dorintele voastra.cel mai bun raspuns va primi o funda big grin

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

Eu imi doresc sa fi avut liber de sarbatori, dar cum lucrez la un club ca ospatarita nu am sanse(avand in vedere ca e club de noapte, eu trebuie sa ajung acolo la 8-9(cateodata mai devreme) iar pana la ora aia eu sunt ocupata cu invatatul nu am timp sa fac nimic.). Doar asta mi-as fi dorit, sa am liber ca sa vizitez orfelinatul in care am crescut.

| Eduard619 explică (pentru LaughingKarima):

Karima o sa ai timp si de odihna este o poveste emotionanta sad nu pot decat sa-ti urez sarbatori fericite :*

| LaughingKarima a răspuns (pentru Eduard619):

Multumesc,la fel :*

27 răspunsuri:
| ares8 a răspuns:

Iubire...
Pana de curand as fi raspuns sanatate, dar m-am convins ca fara iubire nimic nu merge, nimic nu exista.
Chiar de esti bolnav, daca te simti iubit te vindeci mai repede si treci mai usor peste toate.

| mont a răspuns:

Bani, sanatate, fericire!

| Neo12 a răspuns:

În primul rând, vreau sănătate pentru toată lumea şi fericire.
Iar în al doilea aş dori un telefon nou, LG G2 sau Dual Pro.
Atât..nu cred că cer prea mult, având în vedere că de câţiva ani n-am primit nimic altceva în afară de dulciuri.
Sărbători fericite!

| Eduard619 explică (pentru Neo12):

Ce varsta ai?
Sper sa primesti ce doresti Sarbatori fericite

| Neo12 a răspuns (pentru Eduard619):

Nu primesc nici de data asta.

| Eduard619 explică:

Mi se par niste idei minunate de la oameni minunati!

| Happyjump a răspuns:

Un Xbox sau un ps4

| Eduard619 explică (pentru Happyjump):

Si eu la fel laughing

| Happyjump a răspuns (pentru Eduard619):

Geniile gandesc la fel

| TPUuser199 a răspuns:

Sanatate happy Singurul lucru pe care il vreau...

| Eduard619 explică (pentru TPUuser199):

Cel mai important

| umbra09 a răspuns:

Ce sa imi doresc imi doresc ca anul acesta comenzile care le fac online daca mai fac sa ofere produse de calitate, ca m-am saturat de boxe defecte e a2a care este defecta :O :O :O

| 4343gddhkied a răspuns:

Eu nu am cerut nimic, dar am primis s4 dulcuri si multe haine si parfumuri straight face. As vrea ca cei care nu au primit nimic sa primeasca ceea ce isi doresc, sa fie toti copii fericiti, ar fi cel mai frumos cadou.

| Eduard619 explică (pentru 4343gddhkied):

Ce frumos

| 4343gddhkied a răspuns (pentru Eduard619):

Sarbatori fericite :*!

| Eduard619 explică (pentru 4343gddhkied):

La fel :*

| AndreiAndreiP a răspuns:

Pai cel mai frumos lucru ar fi o excursie undeva dar in general cadoul e insusi craciunul petrecut impreuna cu familia.

| Eduard619 explică (pentru AndreiAndreiP):

Interesant sper sa ti se indeplineasca visulwinking

| Mariancikkk a răspuns:

Eu as vrea o bratara(biomagnitnii lecebnii braslet)O gasesti aici si poti cumpara ce vrei cu reducere si primeste livrarea la domiciliu, va puteti intregistra aici

http://vkupon.ru/? _openstat=cmVmaWQ7OzMwODU5NjY7 pentru fiecare persoana care se inregistreaza dupa link-ul dvstra primiti 200 бонусных рублей

| kalebtv a răspuns:

Mi-as dori un xbox 360 deoarece jocurile merg super bine pe el si cred ca si tie iti plac!

| Eduard619 explică (pentru kalebtv):

Un raspuns foarte bun laughing) eu un ps4 happy

| Lorelei13 a răspuns:

Un bilet de tren sa ajung acasa....nu am mai fost acasa de 12 ani... broken heart

| Eduard619 explică (pentru Lorelei13):

sad ce trist sarbatori fericite si toate cele bune :*

| Lorelei13 a răspuns (pentru Eduard619):

Multumesc

| izvorinca a răspuns:

Cel mai mult as dori o vacanta¡