| andreeaantonescumaria a întrebat:

Cei care stati la bloc si aveti animale de companie respectiv catei!

Este adevarat ca se baga la asociatie cainele laughing adica se plateste ceva la asociatie din cauza luihee hee?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Da, parca am auzit si eu asa ceva.Depinde si de bosorogii din asociatie acum... laughing
Oricum, o suma mica fiindca nu consuma lumina sau cine stie ce.

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Din cate stiu eu nu. thinking

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Nu eu am o femela un mascul si 3 pui si nu platesc nimic i mentionez stau in apartamentlaughing