| LaurikusDiDi a întrebat:

cine imi poate da caracterizarea lui Stefan Gheorghidiu din romanul "ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi "? dar sa nu fie de pe internet. sa fie ceva personal sau predat de la scoala :-s. Va rog din suflet, vreau macar odata sa am o caracterizare de nota 10sad iar ce am facut eu pana acum sigur nu ma va ajutacrying! HELP.
Multumesc mult daca ma ajutati, nu fiti rai! Si daca exista persoane si nu le convine intr mai bine sa nu raspunda (cei cu antitemele sau mai stiu eu ce prostii ) punct.

Plis :X DAU FUNDA SI VOTURI MULTE!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"Multumesc mult daca ma ajutati, nu fiti rai! Si daca exista persoane si nu le convine intr mai bine sa nu raspunda (cei cu antitemele sau mai stiu eu ce prostii ) punct." lipsit de relevanță!
Tu nu poți să-ți faci tema fără să stai pe net?
Citește mai atent politica site-ului, nu tu dai funda, ești pe locul doi, ai înțeles, da?
Pa, pa.