| Demonulno0ptii a întrebat:

Buna!
cine ma ajuta si pe mine sa imi dea niste idei pentru o compunere cu titlul "Viitorul meu" :d
Care ma ajuta primeste fundalove struck

2 răspunsuri:
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu nu vad un viitor foarte stralucit. Vad ca totuuuul va fi numai tehnologielaughing [calculatoare.roboti...] vom creste legume la minuthappy lumea tehnologica cred eu ca ne va inlocui de tot! si vom deveni numai niste mici roboti condusi de o minte seaca...rolling on the floor stiu ca nu e deloc stralucitlaughing asta mi-a venit in minte

| Anutza_Anna_1997 a răspuns (pentru Roxiiiiiiiiiiiii):

S-a referit la viitorul ei/lui, nu la viitorul omeniriiwinking.