| vikirikimiki08 a întrebat:

Cineva dragut/a care ma poate ajuta cu un sfat?! Ideea este in felul urmator...am stat o perioada lunga de timp cu un baiat dar nu am avut nici o relatie sexuala cu el, iar din acest motiv ne-am despartit de comun acord dar am ramas prieteni. In cele din urma el si-a facut prietena dar cu toate acestea noi inca ne mai vedeam, iar la una dintre iesirile noastre eu i-am maturisit ca nu l-am uitat si ca regret ca nu s-a intamplat nimic mai intim intre noi, dupa care si el mi-a maturisit ca inca ma place dar tu toate acestea m-a tot sfatuit sa caut pe altcineva si sa il uit pentru ca el acum este intr-o relatie si nu vrea sa o insele. Ei bine... dupa cateva luni in care nu am mai vorbit deloc s-a intamplat sa ne întâlnim la metrou si am stat de vorba iar ziua urmatoare mi-a dat mesaj si mi-a zis sa ne vedem. Ne-am vazut la el acasa, evident ca mi-a pus niste conditii(sa fiu discreta in ceea ce ne priveste), dupa ce am stat mai mult timp de vorba, s-a intamplat ca noi doi sa facem. Cu toate ca eu am reactionat, destul de urat dupa ceea ce s-a intamplat intre noi, el a fost foarte afectuos cu mine. Timpul a trecut si noi tot am mai vorbit. Mentionez ca de cate ori el nu era cu ea sau se certau venea la mine(nu neaparat ca sa facem dragoste) Plus ca s-a intamplat de nenumarate ori ca eu sa ii jignesc prietena, desi el nu imi reporsa mai nimic, stiu ca il durea când auzea ceea ii spuneam si culmea este ca am ajuns sa o cunosc si pe ea. Cu toate astea noi am continuat sa vorbim si sa ne vedem si in cele din urma am mai intretinut relatii sexuale cu el( era sa uit, el mi-a zis ca a facut toate astea ca eu sa il pot scoate din minte cat mai repede). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Daca insemnai ceva pentru el, mai statea cu ea in tot timpul asta? Gandeste-te putin. Tu esti doar roata de rezerva. Vine la tine cand se cearta cu ea si se intoarce tot acolo, la ea. Ai gresit facand sex cu el in timp ce el era intr-o relatie si stiind ca nu o sa fie nimic mai mult intre voi.

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Ti-a tras-o bine vad ca.

| vikirikimiki08 explică (pentru mentholinks):

La ce te referi mai exact?

| mentholinks a răspuns (pentru vikirikimiki08):

Era o constatare. Ce sfat vrei? In legatura cu ce?

Răspuns utilizator avertizat
| 6Anonim9 a răspuns:

Stai sa ma lamuresc si eu. Ai facut sex cu el, ati cazut amandoi de acord cu asta, pentru a-l uita mai usor? laughing)))))))))) Care-i logica frate? Gandeste-te putin, citeste ce am scris si raspunde-ti tie...
Tipul ala profita de tine, te are ca si rezerva, sau chiar mai rau, tu esti "parcarea" de la marginea drumului pe care o foloseste cand i s-a incalzit apa in motor. N-am gasit alta comparatie, sorry.