| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cineva mi-a instalat windows-ul pe laptop, dar eu nu am avut nevoie de el si nu l-am mai deschis de atunci de cand mi la instalat(am intrat doar atunci o data sa vad daca merge si mergea chiar foarte bine)
Acum cand vreau sa intru pe el imi apare pe fond negru ceva scris cu alb :
We apologize for the inconvenience, but Windows did not start succesfully...
Ce sa fac sa porneasca?
Am dat si START WINDOWS NORMALLY, SAFE MODE ....pe toate dar nu merge si sa instalez windows-ul din nou nu pot pentru ca nu am cd de instalare.
Ce sa fac?
Funda

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Buna!
Si mie mi s-a intamplat de multe ori chestia asta.Din pacate, daca nu ai Cd-ul laptopului trebuie sa resetezi Windows-ul sad...mi mi s-a intamplat asta acum vreo 3 luni, mi l-a instalat din nou cineva si mi-a dat un CD, in caz daca mi se mai intampla asta sa rezolv eu singura.