| andreeabobo a întrebat:

Buna happy
Cineva PRO LGBTQ+?
Daca sunteti LGBTQ sunteti OUT?
Cum v-ati dat seama sau cand mai exact ati constientizat ca sunteti LGBTQ +?
I-ati spus cuiva, care a fost reactia?
Las aici un video cu povestea mea! Este in engleza, posibil pe viitor sa pun si in romana. As vrea sa stiu si povestile voastre!

11 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Și tu ai găsit portalul "TPU" pentru a întreba asta...

| andreeabobo explică (pentru LPCTSTR):

Da! Vreau sa vad diferite opinii, sa citesc despre experientele oamenilor in legatura cu asta!

| aimullah123 a răspuns (pentru andreeabobo):

Tu esti LGBTQ? si Q de la ce vine?

| andreeabobo explică (pentru aimullah123):

Questioning sau Queer

| andreeabobo explică (pentru aimullah123):

Eu reprezint L din LGBTQ happy

| aimullah123 a răspuns (pentru andreeabobo):

Aaa, inteleg. Si esti acceptata in societate? Cum e grupul tau de prieteni cu tine?

| andreeabobo explică (pentru aimullah123):

Da sunt, am avut si experiente rele si experiente bune. Insa asta sunt. Prietenii sunt ok, nu am intampinat opinii negative in privinta asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreeabobo):

Saame?

| wpetterssone a răspuns:

Am înțeles că în categoria LGBT intră și asexualii. Consider că sunt asexual pentru că nu am dorința sau nevoia de a întreține acte sexuale cu fete sau cu băieți, ori procese de auto satisfacere.

| andreeabobo explică (pentru wpetterssone):

Da, poti fii demi sau asexual daca nu ai nici un fel de atractie

| wpetterssone a răspuns:

Nu am văzut filmul.
Eu sunt asexual, nu simt plăcere când stau cu băieți sa cu fete, nici să fac sex.
După ce am citit mai multe despre asexualitate, mi-am dat seama că sunt asexual.