| anonim_4396 a întrebat:

Cne ma poate ajuta si pe mine i-as fi recunoscatoare. Tin la un baiat de prin august si dabea acum i-am spus. A acceptat sa ii fiu iubita dar el e foarte aerian si nu realizeaza mai nimic. Nu prea stiu cum sa ma comport. Sa ii fiu indiferenta si poate deschide ochii? va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu e rau sa fi aerian printre atatia oameni realisti dar sa fi prea aerian e rau, pentru ca esti complet rupt de realitate. Ce poti face? Sa il readuci cu picioarele pe pamant sau sa inveti tu sa zborilaughing
Intreaba-l ce pasiuni are, el probabil fiind o fire mai boema mai greu de descifrat.Trebuie sa ai mare rabdare cu el, cu timpul va merge treaba mai usor. Tu nu te schimba.Ramai asa cum esti si incearca sa il implici usor-usor pe el in activitatile tale.Ai grija sa nu faci schimbarea prea brusc pentru ca s-ar putea sa se sperie si sa fugawinking

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

NU... Fii tandra, draguta, arata-i ca vrei ceva de la el.impresionezal prin orice faci.adu-l cu picioarele pe pamant sa vezi ce bine va fi.Deschidei ochisorii sa vada ce are langa el...happy

| Alexandra_1264 a răspuns:

Cel mai simplu si mai eficient este sa ii spui ce te deranjeaza.atunci va iei la iveala motivul pentru care el este aerian.

| @@ a răspuns:

Nu realizeaza?straight face
atunci cea mai buna solutie este comunicarea spune-i ce anume te deranjeaza si daca tot va ramane aerian dupa ce vb cu el inseama ca nu te merita tipul asta si nu stie sa te aprecieze.