| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna, comunic cu un băiat deja de 4 luni,ma săruta, ma atinge, ma imbratiseaza, are și fantezii cu mine dar ma considera doar o prietena și atat. Sunt confuza.Eu am sentimente fața de el. Totuși suntem doar prieteni?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Pai dacă te săruta și are fantezii, cum dracu "te considera numai o prietena"? Ce vrea omul, sa fiți prieteni cu avantaje? Spune-i frumos sa îți ia gândul de la asa nesimțirii dacă te vede numai ca o prietena, un băiat serios nu face asa ceva. Vorbește cu el, poate nelămuriri situația.

Răspuns Apreciat de Editori
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îl întrebi pe el asta.
Spui că te vede doar ca pe o prietenă dar totuși el se comportă ca și cum aveți o relație.
Chiar dacă ai sentimente pentru el asta nu înseamnă că el poate profita de tine, ar trebui să ai grijă.

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă o menții in ritmul acesta, probabil deveniți prieteni cu beneficii.