| sokey a întrebat:

Buna comunitate! Deci cand dau pe FullScreen la youtube nu mai merge sa ies nici cu clickul din dreapta jos nici cu butonul ESC! De ce? Si cateodata face figuri cu Adobe Flash Player dar il instalez pe ultima versiune aparuta. Oare ce o avea?

Răspuns Câştigător
| andreiflorik a răspuns:

Daca ai un sistem vechi este f intalnita problema ta..instaleaza windows-ul din nou si o sa itio mearga sigur dar mai intal de toate ar trebui sa cureti de praf unitatea inauntr.

| sokey explică (pentru andreiflorik):

Mda... Esti raspunsul castigator deoarece esti singurul raspuns. Sistemul nu este vechi. Am rezolvat problema schimbat Browserul in loc de Opera folosesc Google Chrome si e mai bun cu toate ca am impacam mai bine cu Opera. Asa si calcualtorul este nou l-am luat acum o luna jumate si am dat 2300 de lei pe el.

1 răspuns: