| babe100 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Nu-mi mai merge absolut niciun video de pe niciun site in afara de YouTube. Imi apare la toate asa:
http://oi48.tinypic.com/348ob9c.jpg
Ce sa fac? E oare de vina browser-ul? Folosesc Opera 12.00 si sper sa nu-mi recomandati Google Chrome pentru ca nici nu ma gandesc sa-l mai instalez. Imi merge ca naiba nu numai browser-ul in since ci si PC-ul cand il am instalat. De altfel mi-am instalat de curand ultima versiune Adobe Flash Player. Chiar nu stiu ce sa mai fac.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai dezinstaleaza din programe. cred ca ai o varza in calculator virusi, programe scam ca asta, de toate

| babe100 explică (pentru sltlp):

Am mai dezinstalat din programe dar tot nu merge sad

| sltlp a răspuns (pentru babe100):

Scaneaza virusii

| babe100 explică (pentru sltlp):

Era browser-ul de vina. Am instalat Maxthon 3 si pe ala merge big grin. Multumesc oricum!