| elleme a întrebat:

Constat ca nu mai am niciun prieten caruia sa-i spun tot ce am pe suflet. Este cineva dispus sa ma asculte aici?puppy dog eyes Simt ca innebunesc...

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Scrie-mi in privat daca doresti sa te exteriorizezi..nu ezita, voi sti sa te ascult.
O zi frumoasa sa aihappy

| MiyakoSaki a răspuns:

Lasa-mi mesaje private.Am sa te ascult! happy

| Dariusuu a răspuns:

Sunt aici pentru tine.

Dacă nu vrei să postezi sub formă de întrebare dă-mi un mesaj pe chat şi te ajut eu.

Te pup.

| Axys a răspuns:

DA happy

| Axys a răspuns:

Fara nici o problema
te inteleg
pentru ca si eu stau prost la capitolu prieteni pff

Vorba aia ei cauta sa te unoasca mai bine sub forma de interes te fac sa spui ce ai pe suflet, dar ei se prefac ca te asculta si te sprijina moral dar pe la spate sunt niste Javre care latra aiurea la alti si dupa aia rad cand te vad pe strada crede-ma ca nu mai am incredere in nimeni! daca mai am doua pritene dar m-am invatat de minte sa nu mai spun nimic ce am pe suflet si sa spun cui trebuie sa spun! unele lucruri nu el poti spune priteniilor ori parintilor sau preotiilor ci ramn in tine inchise acele ganduri care nu dau pace ca nu te ajuta nimeni cand simti nevoia sa cauti un raspuns la o anumita intrebare si te intristezi dar uneori trebuie sa te incurajezi singur si sa iti gasesti raspunsul singur her daca el nu se potriveste exact cu ce ai gandit tu ina el moment trist sau vesel trebuie sa te convingi ca lumea nu e perfecta si nu ea asa cum ne dorim fiecare si nai sa vezi niciodata in veata ta un prieten adevarat sa iti fie sincer cu tine cher daca spune peste cateva zile sau luni si arata adevarata infatisare

eu team spus exact cum sunt si ce cred despre asta am trecut prin chesti asta si nu vreau sa mai incerc sa ma impretenesc pentru ca am fost buna si sincera cu fiecare si sau uitat doar in buzunarul meu oare am sa le dau!

| Axys a răspuns:

Sper ca nu team plictisit cu mesajul meu am incercats a te fac sa intelegi ca pritenii sunt si buni dar si rai in acelasi timp ca un cantar de la peata!

| Ottakringer a răspuns:

De asta suntem unii aici, ascultam si ajutam cu un sfat.
Poti sa zici orice ai pe suflet, nimeni nu o sa te judece, chiar daca o sa mai existe asemenea persoane.

| losseru a răspuns:

Va rog ajutati-ma...am exact aceeasi problema crying

| Biancaalone a răspuns:

Biancapetrescu2000@yahoo.com. ma gasesti pe mess!

| MisteryShadow a răspuns:

Aici sunt. puppy dog eyes