| anonim_4396 a întrebat:

Buna cred ca am facut o tampenie mare.deci eu m-am mutat la alt liceu in alt judet si mie imi placea mult de fostul coleg de clasa si lui ii placea de mine insa el nu stia ca il plac deci chiar il ignoram insa eu mi-am facut un id fals si l-am intrebat ce face m-am dat drept altcineva si acum recent i-am trimis un email cu id-ul meu adevarat si l-am intrebat ce mai face si de mai multe ori i-am trimis email-ul ca nu mi-a raspuns.in fine.si acum cateva zile am primit raspuns de la el ca sunt proasta ca ii trimit email-uri faza e ca eu nu mi-am pus poza la avatar cu mine decat o singura data si nu stiu daca oare crede ca sunt chiar eu.intelegeti.m-am cam facut de ras cred doamne daca stiam nu mai puneam deloc poza.credeti ca mi-a vazut poza reala? sau crede ca e altcineva care i-a trimis id-ul meu prin email ca sa faca misto de el.mentionez ca eu nu vorbeam deloc cu el cand eram in clasa cu el.deci el crede ca nu sunt eu cea care i-a trimis email-urile? vreau mai multe raspunsuri e urgent

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Cand unui baiat ii place de o fata, ii spune (exceptie facand lasii), si iti zic eu ca preferam sa ni se spuna pe faţă cand cineva ne palce si cand nu. Si vezi ca s-ar putea sa vada ca pe o bataie de joc ce ai facut... explica tot sincer, si daca te crede (si inca te place), poate o sa vrea sa fiti impreuna. Bafta.

3 răspunsuri:
| danafatu a răspuns:

Un baiat care ii spune unei fete ca e proasta nu mai trebuie bagat in seama. indiferent daca te-a confundat sau nu.

| Mariiix a răspuns:

Pai.uite.eu zic sa lasi rusinea si teama la o parte.si sa il intrebi. direct. daca ii place de tine si asa mia departe.doamne ajut sa stati impreuna.iar apoi. poti sa il intrebi chiar tu ce a fost cu faza aiahee hee te pup happy

| Mariiix a răspuns:

Vreau idul tau de messenger.mil dai?
sa putem vorbi mai multe.ca si eu am o problema cu prietena mea si vreau sa ne sfatuim te rog frumos din sufletel