| anonim_4396 a întrebat:

Buna cred ca am facut o tampenie mare.deci eu m-am mutat la alt liceu in alt judet si mie imi placea mult de fostul coleg de clasa si lui ii placea de mine insa el nu stia ca il plac deci chiar il ignoram insa eu mi-am facut un id fals si l-am intrebat ce face m-am dat drept altcineva si acum recent i-am trimis un email cu id-ul meu adevarat si l-am intrebat ce mai face si de mai multe ori i-am trimis email-ul ca nu mi-a raspuns.in fine.si acum cateva zile am primit raspuns de la el ca sunt proasta ca ii trimit email-uri faza e ca eu nu mi-am pus poza la avatar cu mine decat o singura data si nu stiu daca oare crede ca sunt chiar eu.intelegeti.m-am cam facut de ras cred doamne daca stiam nu mai puneam deloc poza.credeti ca mi-a vazut poza reala? sau crede ca e altcineva care i-a trimis id-ul meu prin email ca sa faca misto de el.mentionez ca eu nu vorbeam deloc cu el cand eram in clasa cu el.deci el crede ca nu sunt eu cea care i-a trimis email-urile? vreau mai multe raspunsuri. p. s:am 17 ani si el 19.

Răspuns Câştigător
| BebelushaRoz a răspuns:

Salut!
Nu are cum sa stie ca esti tu, o sa creada ca altcineva i-a trimis e-mail-urile, iar daca te banuieste, tu nu recunsti nimic. Ii spui ca habar nu ai cine e presoana de pe id ala si ca nu stii de ce i-a trimis e-mail cu id tau. Iar in legatura cu avatrul, nici de ala nu stii nimic. Ii zici ca probabil a fost vreo gluma proasta din partea cuiva. Cred ca ai facebook sau hi5, ii zici ca probabil de acolo a luat poza. Dar probabil ca nu o sa te intrebe, deci nu iti face griji. Probabil nici nu a vazut poza respectiva. Oricum, daca te intreaba, tu nu stii nimic tongue
Sper ca te-am ajutat!
Funda? :*