| PurpleButterfly12 a întrebat:

Cred ca am gresit categoria dar am mare nevoie de ajutorul vostru.Deci:Acum 3-4 zile am intrat pe mess si am stat 1-2 ore apoi am inchis calculatorul.Mai inspre seara am intrat din nou si nu mai aveam mess-ul.Nu stiu ce s-a intamplat. L-am instalat pe YAHOO MESSENGER 9 cred ca asa se cheama. Dar am observat ca nu era ala cel pe care il aveam.Acesta era mai ciudat.Am downloadad Yahoo Messenger 10 dar nu merge.Imi aratase un buton RUN si cand dadeam clik nu se intampla nimic. Apoi l-am downloadad si pe Yahoo Messenger 11 dar apas pe butonul RUN si imi merge, dar apoi trebuie sa dau next si imi apare o chestie cu:Nu am suficient spatiu pentru instalare.Please clear least 100MB of disk space and try installation again or use Yahoo Messenger for the web(no download or install requied). Cred ca spune sa sterg 100 de MB dar nu stiu de unde si ce.Plizz ajutati-ma! fundita+Vot la cel mai explicit raspuns! Multumesc.Scuze de categorie dar nu stiam unde sa o pun intrebarea!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cauta mai intai programul in My computer/disc local C/Program Files/vezi ca este ultimul program Yahoo. Daca este acolo inseamna ca este in pc! Lasa-mi mesaj daca este sau nu acolo si o sa-ti spun ce trebuie sa faci dupa aceea!

| TeooTeo a răspuns:

Trebuie sa iti mai stergi din poze, muzica, foldere nefolositore pentru ca ai calculatorul full

| Alex1234 a răspuns:

Uite deci intra in computer>Csmugsi sterge ceva de acolo nefolositor adica celelal; te messuri