| zay4kk a întrebat:

cred ca nu numai eu asa probleme, dar e ceva relatia dintre fiica-tata. problema e ca din cauza nervozitatii tatalui eu nu pot sa ma distrez cu prietenii. am deva 15 acusica 16 si traiesc la sat am voie afara seara doar pe 30 min 60. credeti ca asta e normal, cum trebuie sa-i demonstrez ca pot sa am grija de mine si sa nu ma mai tina atita in casa caci cind ridic eu tema asta mereu striga la mine si imi tine morala, mi-e frica de el. se comporta nenormal, cce pot face eu?crying(((

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste cu mama ta ca sa vorbeasca ea dupa cu el.Stai si tu cu prietenii tai langa casa ta, ca sa vada ca poate avea incredere in tine.Dar mai mult vorbeste cu maica'ta, ea poate sa il faca sa inteleaga ca esti destul de mare sa iti porti si singura de grija.La 18 ani ce o sa faca? nu prea mai are dreptul sa te tina in casa.

| Metaloco a răspuns:

Cel mai bine este s asculti de el pana la 18 ani ca dupa aia te lasa in pace dar el de fapt vrea sa te protejeze sa nu patesti doamne feri cv k si eu am niste vecine d 18 ani care stau afara pana la 8-9 seara chiar daca e vara

| zay4kk explică:

Vezi care-i treaba la mine in familie e foarte dificil mami nu are cuvint in fata lui sunt divortati de 5 ani dar tot mai traiesc impreuna nici nu-i inteleg.crying ( si cind pot sa mai stau linga casa de fiecare daca cind es stau linga ea si de fiecare daca esa si el sa vada cu cine sunt sinca mai intreaba detalii cum in cheama cinei mama tata