| Georgy_2066 a întrebat:

Buna:*Am nevoie de un raspuns RAPID. Dau fundita + vot. Vreau sa ma trasfer la alt liceu dar directorul de acolo a spus ca nu mai sunt locuri si ca din semestrul 2 pot sa ma trasfer sigur.ca cica ii la limita. si mai poate baga in nici-o clasa. dar eu nu mai pot sa astept pana in semestrul 2cryingnu ma pot acomoda la liceul la care sunt acum si vreau neaparat sa ma transfer in astea 2 saptamani de scoalacrying. intrebarea mea este ca daca ii dau bani la director sau cadouri ma primeste? sau ma v-a luat in ochi rai ca am incercat sa-i dau mita? daca pot sa-i dau cadouri ce ziceti ca ar trebuie sa-i cumpar? si daca bani cati bani?:-s.
P. s. Scuzati categoria:-s.
Va rog frumos raspunde-ti cat mai repede.
Dau >Fundita:d

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur o sa te ia in ochi rai adica, asta e asteapta pana in semestru 2 nu este nici o tragedie

| claudia111 a răspuns:

Niciun director nu cred ca refuza mita.cred ca trebuie sa te gandesti bine la un cadou.pentru inceput o sticla de si&b sau ceva de genu. daca vrei sa-i dai bani desi nu te-as sfatui trebuie sa fie 300-400 e