| elenaaaaaaa a întrebat:

...credeti ca esti bine sa ai cel mai buna prieten un baiat.Astept raspunsurile voastre

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce nu ar fi bine? Nu văd nicio problemă.

| adriana_2238 a răspuns:

Da eu cred ca e bine.dar cu o fata ca prietena tu fiind fata poti sa ai impartasesti mai multe intimitati pe care baiatului nu i le poti spune, dar daca tu si baiatul respectiv va intelegi foarte bine si va puteti spune orice atunci e OK happy

| Inovssakura a răspuns:

Ai mai întrebat odată laughing. Eu cunosc multe fete care au cel mai bun prieten un baiat. Ce e greșit?

| Andy_6171 a răspuns:

Buna, Elena happy! Atata timp cat prezenta lui iti creaza o stare de liniste si placere e totul bine pentru tine si asta e cel mai bine.