| chhiritele a întrebat:

Credeti ca influenteaza o relatia cat de des te vezi cu persoana iubita sau cum e cand te vezi cu el?happy

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Da, influenteaza. Depinde la cat timp te vezi..cu atat timpul este mai scurt, cu atat il pretuiesti mai tare happy. Daca te vezi foarte rar poate sa devina o relatie monotona.

| chhiritele explică:

Eu ma refer la situatia mea: bunica mea a murit si acum2-3 zile trebuie sa fiu plecata la bunicul meu, toata familiae acolo, problema e de 2-3 zilehappy nu ne-am vazut de ieri...si 2-3 zile o sa trebuiasca sa fiu plecata la bunicul meu, unde emerg toti membrii familiei

| floorii a răspuns:

Normal...sa te vezi cu el este lucrul cel mai impotrant..altfel nu poti numi o relatie:*