| anonim_4396 a întrebat:

Buna!batting eyelashes Cu ce as putea sa ma imbrac in dupa amiaza asta pentru o plimbare prin parc cu iubitu. Ceva lejer si sexi in acelasi timp, dar n-am nici o idee. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
o pereche de blugi (ce culoare vrei) cu un tricou alb largut:)
Tenesi!
Parul desprins!:)

Uite tinute:

Uite tinute
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Distractie placuta!
:* sa fii frumoasa

3 răspunsuri:
| R0011 a răspuns:

Imbraca.te cum te simti tu mai bine. Iti poti lua o pereche de blugi skinny si un maieu asa mai largut sau un pulover. Pantaloni scurti cu un tricou din ala pe un umar, tenisi, sau poti opta pentru o rochita cu o gecuta de blug pe deasupra. Depinde de gusturile fiecaruia, dar sper ca ti.am fost de folos.

Pa pa.:*

| 0neMarionette a răspuns:

Stim noi ce haine ai tu?

| vladut22w a răspuns:

Ia-ti niste blugi scurti si un tricou lejer cam ca in videoul minim doiwinking