| VladyCristian a întrebat:

Cu ceva timp in urma mergeam la sala. Rezultatele s-au vazut dar a trebuit sa ma las o perioada de timp din cauza unor probleme. Acum as vrea sa recuperez si m-am gandit sa iau niste proteine macar o luna de zile. Poate ar fi mai bine sa continui pur si simplu pe cale naturala, fara chimicale... E indicat sa iau aceste proteine? Ma pot afecta? Imi puteti recomanda niste produse de genul asta care sa nu-mi faca rau? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ca sportiv de atatia ani niciodata nu am luat proteine sau alte pastile care sa imi ajute la musculatura.
Intotdeauna am preferat mancarea sanatoasa bazata pe legume si cat mai putine grasimi. Am facut mult sport, atunci cand aveam timp, iar astazi muschii s-au dezvoltat frumos si sunt fixati pe os asa cum toti barbatii isi doresc
Pentru un corp de invidiat respecta mesele zilnice la ore regulate, somnul de seara de la ora 22 si cel putin 8 ore, bea zilnic cel putin 2 L de apa. Iar rezultatele vor fi mult mai bune decat ce ai realizat pana acum. Alimentatia este tot ce conteaza si stilul de viata pe care il ai.

1 răspuns:
| sorin a răspuns:

Eu cand faceam sala luam proteine si creatina, dar numai stiu acum cum se numeau.Intreaba si tu instructorul de la sala, si ii zici sa iti recomande ceva.