| LovehopeTrust a întrebat:

Buna cum as putea sa am mai multi prieteni pe FaceBook? big grin

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

O alta metoda ar fi sa te uiti prin prietenii prietenilor tai si sa cauti persoane care ti se par intelesante si sa le dai cerere ^^

6 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Oare daca le dai celor pe care ii cunosti cerere de prietenie?

| LovehopeTrust explică (pentru yaVanilla):

Am facut asta deja, dar ma referam mai multi decat cei pe care ii cunosc...

| LovehopeTrust explică (pentru yaVanilla):

Pai si daca nu le accepta sau daca o sa creada ca sunt disperata dupa cine stie ce le vine lor prin cap? ...ma roglaughing)

| otilia1999 a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Ei o sa iti accepte prietenia.si ei cauta sa aiba cati mai multi prieteni

| yaVanilla a răspuns (pentru otilia1999):

De unde stii asta? Ai un argument stabil acestei afirmatii sau este doar un raspuns dat in speranta obtinerii de intredere pentru obtinerea unei amarate de fundite care practic nu are nici o valoare?
Raspunsurile de genul asta imi provoaca sila!

| yaVanilla a răspuns (pentru LovehopeTrust):

O alta metoda ar fi sa te uiti prin prietenii prietenilor tai si sa cauti persoane care ti se par intelesante si sa le dai cerere ^^

| otilia1999 a răspuns:

Pai,in dreapta ai o lista cu prieteni care s-ar putea sa ii cunosti, si dai adauga prieteni. sper ca te-am ajutat